Reply on: El Sergio #76416:
Myslím,že by stačilo úplne keby z východnej časti mesta premávala na stanicu jedna električková linka 2 (buď ako teraz alebo z Nového mesta, potom by spájala dve stanice čo by bolo skvelé) a 13 určite ako teraz. Pozri keby sa aspoň preložila 92 cez Nový most tak by som nepovedal ani slovo, ten 1x by som si prestúpil, to sa v celku dá. 92 a na SAV prestup na 93. Len by musela 92 premávať celý týždeň. Určite prestupy na električku z 95 pri súčasnom intervale električiek sú o nervy... keby sa fakt zrušili 3 a 8 a posilnili by 11 a 14 tak by to bolo o inom. Ale to by zas museli meniť určite linky z Dúbravky poriadne... Je to zamotané.
kecho
Interval elin 90 sek? to teda bude poriadna mela na všetkých radiálach v meste, keď tam všade majú chodiť z PE ? Len sa teším, že nakúpia za milióny nové eliny, ktoré po 5 rokoch zrejme presunú do iných mestských častí, keďže sa v PE zmení rozchod koľajníc ? A potom bude nádherné, že síce PE bude mať trať, ale nikde sa ňou nebude dať dostať, nakoľko v meste bude iný rozchod - to mi pripadá ako keď Rusi stavali železnici z jednej strany, naši z druhej a keď sa stretli, zistili, že je naprd, lebo každý robil trať s iným rozchodom a museli spraviť prekladaciu stanicu. Chystá i mesto BA niečo také napr. na Moste Červenej armády zrekonštruovanom nemeckými zajatcami? ?