Reply on: Dunčo #76454:
Ešte len tak mimochodom na zastávke Sokolská by mohli zastavovať bez problémov aj tebou spomínané linky 21, 63, 204, 209... Posledné dve tam už teraz aj tak zastavujú..
Zhodou okolností prvé dni šk. vyučovania skončilo viacej škôl naraz a ako sú zgrupené spolu na Ivánskej cete všetci sa natrepali do toho spoja L61, do ktrorého som sa ja potom nemal ani najmenšiu šancu zmestiť ani sám, nie to ešte s batožinou. Tak som potom použil kombináciu 204 + prestup na 74. (Lebo čakať ďalších 20 min. keď idem na vlak a navyše ten ďalší spoj mohol byť rovnako nabitý)
SDX
Re #76433 kecho: Ano, dalsia radiala, ktora ale bude prisposobena na vysoke rychlost cize pojde o rychlodrahu.
Kecho, prestan fetovat, alebo odid.
Re #76434 mato62: Dnes na L39. Sleduj dispecerske forum.