Reply on: Mike #76442:
Dnes je L92 strasne nespolahliva vdaka mlynskej doline, patronke a lamacskej. uvidime ako to bude od jula, casom by oblubenost tejto linky mohla vzrast, samozrejme za predpokladu ze sa zlepsi aj interval...Jo a otazne je ci by ju nebolo dobre nepresmerovat cez Dubravku, mozno v nejakej zrychlenej verzii kazda druha tretia zastavka... (ale to je len taky napad...)
to len tak aby bolo jasno ?
Mike
Mne aj s batožinou vtedy absolutne nevadilo prestupovať, bol som rád, že som sa do spoja dostal. Lebo tá akože hyperexkluzívna priama linka na Hl. St má hyperexkluzívny interval v sedle 20 min. a v špičke potobede 15 min. V Petržalke má taký interval iba 91 a 92, všetky ostatné linky majú interval hustejší. A podľa všetkého cestujúci sa do nich vpohode dostanú a aj tie linky, na ktoré potom prestupujú majú hustejší interval....