Reply on: Emo #76367:
Okrem neoperatívnosti DPB v prípade MU nevidím dôvod na akékoľvek kopírovanie (potenciálneho) nosného systému v K.Vsi autobusovou linkou.Iná vec je, keby vo VW neboli autisti, 92 by som dal cez Dúbravku a Alexyho, zvlášť, keď je/bude obojsmerná Lamačská od ŽST po Tresco.
A polícia to má srdečne na háku, a to aj napriek tomu, že by si na takýchto miestach parádne zarobili... ale hlavne že buzerujú vodičov starých škodoviek a žigulákov...
Výluka Vazovova (ktorej skoro nič nie je, ale zrejme ju je treba spriechodniť aj pre IGK, lebo je to asi posledné miesto v BA, kde sa ako-tak dodržiava zákaz vjazdu)
Emo
Ale páčia sa mi tam linky 52, 56 (tu by sa zlúčením ušetrili vozy). 92 (cez Karlovu Ves by to bolo rýchlejšie). Okrem toho to ale nie je nič moc.