Reply on: Ike #76339:
Tak to nie!!! ? Ja chcem 63ku na trase ŽST Nove mesto - Tomášiková - Ružinovská - Bajkalská - Slovnaft - Obalovňa. K tomu pribaliť ešte aj 111ku. ...22ku, 23ku, 24ku, 44ku, 101ku, 104ku, 105ku, 106ku, 107ku, 108ku, 112ku a 115ku do stavu zpred 18. 4. 1994 (prípadne aj zpred 2. 4. 1991). Ranná kolóna v Karlovke by tak bola obohatená o "vzácne hučiace harmoniky" ? ? ? Ach, tá nostalgia! ☺
Výluka Vazovova (ktorej skoro nič nie je, ale zrejme ju je treba spriechodniť aj pre IGK, lebo je to asi posledné miesto v BA, kde sa ako-tak dodržiava zákaz vjazdu) 
teraz tam vedie stvorprudovka a naokolo je palace shoping, tesco a soravia
Beus
Re #76337 fobust: Hm, to fakt ? Ešte aj takým fontom to je... fakt mohli zvoliť trošku iný design toho nápisu...toto rozhodne nevyzerá reprezentatívne...
Max: jj, 44 bola výborná linka, žiadam obnoviť, a nasadiť na ňu vozidlá 3115 a najmä 3136