Reply on: S499.1023 #74218:
Si si asi len precital zase pasaz o vodicoch v prispevku a zvysok nie ? Je to cele o vedeni a pristupu DPB k zakaznikom+magistratu voci obcanom. Napokon Nick ma vhodne doplnil. Nemienim tu zaplavovat debatou toto forum. Mne je to vlastne uz jedno...prechadzam na IGK a premna za mna nech chodia spoje aj pozlatene , kazdu minutu ...mam na haku ..od leta bye bye MHD ? ? ?
Emo
1.na L43 by SOR určite nestačil, aspoň nie v hlavnej turistickej sezóne.
2. Ukončenie L83 pri Technopole sa mi zdá zbytočné, navyše tam nie je doriešené to obratisko. Ibaže by to bola okružná trasa a cez Romanovu by to išlo na Nám. Hraničiarov a naspäť do Dúbravky.