Reply on: Mikimaus #74215:
Milý chlapče, myslíš, že vodiči sa bez práce za plný plat povaľujú vo vozovniach? Aká je Tvoja predstava? Že vozidlá budú strategicky rozmiestnené na každej druhej zastávke, aby bolo možné každé vypadnuvšie vozidlo operatívne ihneď nahradiť?
Emo
1.na L43 by SOR určite nestačil, aspoň nie v hlavnej turistickej sezóne.
2. Ukončenie L83 pri Technopole sa mi zdá zbytočné, navyše tam nie je doriešené to obratisko. Ibaže by to bola okružná trasa a cez Romanovu by to išlo na Nám. Hraničiarov a naspäť do Dúbravky.