Reply on: Sommelier #74199:
Žst. BA-Nové Mesto je, prosím pekne, v centre čoho? A Trnavské mýto a Račianske mýto sú v porovnaní s takým okolím žst. BA-NM bezvýznamné diery, čo? Mne osobne by BA-NM vyhovovala viac, keďže počas svojich pobytov v BA bývam na Ostredkoch, lenže uvažujem trocha v širších súvislostiach.
patrik
ja by som tam spravil par zmien:
37:ona by mohla ist az do marianky.
43:tu by som nechal tak ako je teraz,ale dal by som tam sorky.
50:tou obcas ides ta je dost vyuzivana k auparku,ale mohlo by nieco mat konecnu na safku.
61:musia tam byt klbove vozidla urcite nie sorky.
71:predlzil by som az k vlciemu hrdlu.
78:moja trasa:cilizska-stary most stara trasa a potom zastavky:Farskeho,Nam.Hraniciarov,Hrobakova,Romanova,Markova,Svabinskeho,Smolenicka,Holicska,Sintavska,Lucanka a Vysehradska.
83:mohla by chodit k technopolu