d3k0: V tvojom príspevku z Viedne je že meter ULF stojí 1 mil. ATS = 3,15 mil Sk. Bratislava by mala asi tak na 10 metrov ročne. Ja by som vrážal peniaze do moder. T3 a K2 na T3S a K2S. Je to zatiaľ výhodnejšie. Iste raz budú peniaze aj na nové eliny. A tak isto raz busy úplne ustúpia elinám a Tbusom - kvôli pohonným hmotám, lebo výroba el. energ. bude oveľa lacnejšia-(jadrová fúzia a tak)

Martin z Prahy
Retardér mají Citybusy samozřejmě i automatický. Jde o to co řidiči více vyhovuje. V Praze některým řidičům vyhovují více manuální retárdery, proto tam dávají tu páčku, ale spousta Citybusů v Praze má automatický retardér. Zkrátka se dohodne DP s řidičem.