Spectre: No ja suhlasim s tou elektrickou dopravou, preferovanie... To jo. Vsade, len ne do Petrzky. Tam sa to znici HNED. Ale inak - ano - trolejbusy, eliny rules! Suhlas.
ale su aspon nejake. aj ked zajtra sa snad objavia nejake aj tu...
V kazdom pripade fotky su urcite pekne.

Skoda, ze ho vratili spat do Budapesti.
Kami
Som zvedavy ako sa lisi tato Agora od bystrickeho Citybusu. Mozno kvoli tomu zmeskam do roboty, ale nech.