Reply on: LifeStar #72831:
S499.0 je mašina s vmax.=120 km/h ale to je už len taký detail:-).Takže S499.0 so zmesou obskúrnych vagónov cez tunel jazdiť budú ale TGV nie, bo sú nemoderné ? ?
a v tych dedinkach sa tych cestujucich nazbiera... samozrejme je moje linkovanie scestne, ale nejaka podobna siet by existovat mohla...
predsa ked prejde 100 vlakov a 100 busov tak je to to iste ako ked prejde 1 vlak a 1 bus... z naftovych motorov emisie idu odhliadnuc od cestujucich, zatial co elektricka jednotka maximalne rozviri prach
SDX
Ad. medaky: Tie boxy ma prenajate MB Taxi, ktora sa netaji ze chce ponukat kvalitne vozy na ukor ceny. A pre niekoho z UK nie su az tak drahe (ale ani nie velmi lacne)..
Re #72812 Dlhe Diely MHD: Uplne otrasnou vizitkou nie je len Hl.St ale aj ASMN. Ak rekonstruovat tak oba.. Ale ja som jednoznacne za novy VLAK/BUS terminal.