Reply on: Martin Fundárek #72841:
viem, viem, uz som to tu vysvetloval... povodne tie farby znamenali nieco ine, no doplietlo sa mi to... bolo to spravene za 10 minut... keby som si dal namahu a cas, je to presne a boli bu k tomu vypracovane aj potencialne CP a samozrejme naklady na stavbu a nakup....konkretne do Plaveckeho Mikulasa som aj isiel vlakom par krat (pri prilezitostiach dni otvorenych dveri)...
Aby si už vedel.
Martin Fundárek
Pár tratí, ktoré máš zakreslené ako neexistujúce, existujú (Malacky-Závod, Zohor-Plavecký Mikuláš, Pezinok-Šenkvice, Senec-Reca, Nové Košariská-Miloslavov), trať Pezinok-Modra pre zmenu neexistuje, existuje tiež pokračovanie Šenkvice-Báhoň.
Úsek Šenkvice-Vištuk - bol si tam niekedy, alebo si si to aspoň pozrel v mape, čo za kopec by si musel prekonávať? Napojiť Vištuk do Báhoňa mi pripadá rozumnejšie.
Chýba Ti napojenie Šamorína. Je to síce už v susednom okrese, ale určite by ho využilo viac cestujúcich, než povedzme vetvu do Kalinkova.
Z Tomášova by som z rovnakého dôvodu ťahal trať skôr na Zlaté Klasy a Nový Život, než na Novú Dedinku a Tureň.