Reply on: koni8 #72626:
Nehnevaj sa na mna, ale Ty si vsetko v doprave predstavujes ako hurvinek valku. Skus to o automatoch vysvetlit ing. Magneziovej (riaditelka odporu tarifnych sluzieb), vsak by z toho dostala ovcie kiahne! S tymi tvojimi mestskymi vlakmi - myslis si, ze ked nasadit povedzme elektricku jednotku z DNV do Jura, myslis si, ze developeri nam prestanu stavat mrakodrapy v centre, ale zacnu v Sv. Juri ci v Dubravciciach? Teda nie ze by som bol proti S-Bahnu, ale pochybujem, ze by to pri sucasnej zeleznicnej sieti v BA nejak pomohlo...
Martin Fundárek
Kedysi za socíku existovali letiskové busy ČSA, ktoré jazdili zadara (pre tých s letenkíou, samo) od Reduty (kde sídlili ČSA) na letisko s pár zastávkami. Čo keby si letisko zaviedlo takúto linku? Keď môže platiť zvoz Avion, môže aj letisko. Poplatky inkasuje nemalé.