Reply on: Palo1987 #71072:
Netvrdim ze nam autobusy netreba, taku debilinu by som zo seba asi nedostal.. ja len hovorim ze BA ja vacsia ako Petrzalka..
ale bolo by to moc radikalne a aby ste nepovedali, chcel som vyuzit vsetky obratiska...
Ike
styri zakladne s hustym intervalom
1 Dubravka - Tunel - Spitalska - Zlate Piesky
2 Hlavna stanica - Ruzinov
3 Raca - Obchodna - Jesenskeho/Safko - Karlova Ves
4 Hlavna Stanica - Centrum
a spickove
5 Karlova Ves - Vazovova
6 Kamenne - ZST Nove mesto
7 Nam l. stura - ZST Vinohrady