Reply on: Ámos #71046:
musím ťa trochu vyviesť z omylu. 1. k435 sa nebudú a ani nesmú obnovovať GO, lebo nespĺňajú normy EU a bol by to krok späť. 2. S tou postupnou obnovou by to bolo ok keby to fungovalo. 100 nových busou treba okamžite a potom začať s postupnou obnovou ďalších busou a takto udržiavať vozový park v dobrom stave. A ver, že aj 100 nových busou je málo. ešte je ďaleká budúcnosť električky v Petržalke - ja osobne tomu začnem veriť až bude postavená 1. trať, dovtedy sú to len plané predvolebné a oblbovacie keci a aby sme sa nedivili,že odrazu nám magistrát oznámi, že ešte treba nové projekti atď. - veď to už za posledných 30 rokov o stavaní metra v BA poznáme.
)Plat revizora sa ma skladat zo zakladneho minimalneho platu + provizia z pokut.
Dopravák
K tomu čakaniu dobiehajúcich by som ti chcel povedať len toľko to... Zamysli sa trošku, vieš aká je tu dopravná situácia, máš meškanie, čo ja viem 10minút, proste nemôžeš si dovoliť na každej zastávke čakať a ver tomu, že na každej Ti niekto dobieha... Píšeš o zastávke SAV, samozrejme bežne sa to robí, že vetráš, ale všimni si niekedy, že aj za vozom už môže ísť ďalšie vozidlo a nebudeš ho predsa blokovať...
Podľa mňa by sa cestujúci mali držať jedného môjho pravidla... Nikdy nebehať na MHD, keď to niekedy poruším aj tak mi to zdrhne... ? NEBEHAŤ... nestojí to za to... ?
Re #71031 Mikimaus: to ako čo má byť... Nie, že by si bol rád, že konečne niekto, kto Ťa spoľahlivo a rýchlo dopravil do školy, zamestnania atď a ty takto... Neznášam, ked sa elina šuchtá... ?