Reply on: Dopravák #71038:
Tu nejde o to ci ma rychlo niekam dopravi, ale o to, ze ten vodic porusoval vyhlasku a urcite aj DP (vid bezdovodne otvorenie dveri mimo zastavku a v jazde vozidla). Ak by som to aplikoval na vodicov aut. Tak tiez potom nech sa ponahlaju a kaslu na vyhlasku, ved chcu byt rychlo v praci, v skole , doma... ? ?
Sommelier
A dole na nábreží sú azda najideálnejšie podmienky na najsvižnejšiu jazdu, pri antirencii by som na stoj jazdil asi aj ja.
Pri tých podmienkach by to tak či tak bolo na výpoveď. ?