Reply on: Ike #71062:
to je nanic riesenie dalo by sa redukovat zrusenim 12 a 2 a predlzenie 1 po zlate piesky namiesto 2 by mohli pouzit prave 1 a na trnavskom 8, a namisto 12 mozu pouzit 4
)Plat revizora sa ma skladat zo zakladneho minimalneho platu + provizia z pokut.
Ike
detto v raci ked ides z elektriciek na 56 co chodi raz za pol hodinu... 56 prejde okolo elektricky z ktorej vystupuju utekajuci ludia na 56, ale ta 56 sa tvari ako by ich nevidela a veselo im zavrie dvere pred nosom... o tomto hovorim, nie o tom ze idem z domu na poslednu chvilu na zastavku...
napr minule som meskal na cviko, chodievam 12:39 z DNV na Novomestsku (prichod 12:43) a 12:46 mi ide 28...
nuz a 20 meskala a 28 isla s 2 minutovym predstihom... som z tej 20 letel rychlostou svetla, a ten 28 ma nepockal... ani ostatnych ludi co takto so mnou cestovali