Reply on: S499.1023 #68867:
zjavne si ma nepochopil - mal som tým na mysli nekupovať prvé a posledné (keď chceš aj fábie) - pretože na prvých sa (vzhľadom na výrobné "zákonitosti" vychytávajú muchy a hľadajú vhodní dodávatelia a posledné už mávajú problém s tým, že sú zlepené z posledných kusov - nie som v tom úplne znalý, tak ma pochop. Z čoho berieš, že JA chcem kupovať voz zo začiatku výroby ? Som sa vyjadril, že niečo chcem kupovať ? Nevyjadril.
K druhému odstavcu nemám čo dodať - azda len, že to je už tvoje zrkadlo. A ak si si nestačil všimnúť, človek, ktorý chce meniť vzťahy súčasné na "podľa Teba ☺" diametrálne iné, musí vziať do úvahy a viazať sa na súčasnú situáciu - pretože nestaviam na zelenej lúke, že ?
Zabudni na to, že by som niečo popieral. Veľmi dobre vieš, že pokiaľ si Ty alebo ktokoľvek iný mali pravdu, uznal som to. To sa ale v Tvojom prípade povedať rozhodne nedá - aj keď si to možno niekedy zistil - zavrčal si ako besný pes, aby ti to náhodou niečo nezobralo.
galiyosha
Počuj, čo ty vlastne chceš? Na jednej strane píšeš o "'kvalitnej' práci developerských spoločností v centre", na strane druhej niekoho, kto volá po koncepcii rozvoja a stanovení funkcií priestoru územným plánom, hneď označíš za "komunistu či neofickovca"?
Ja viem, čo chceš. Ty sa chceš len hádať bez ohľadu na obsah. Typický prípad kariérneho účastníka diskusného fóra. "Všichni jsou blbci, akorát já jsem prima bystroň", že...