Reply on: eripmav #68518:
sory ale fakt trepes...predstav si ze ja ked cestujem autom tak nejdem holy, dokonca sa aj kupem a dokonca aj jem... cize neviem ako u teba, ale ja sa umyvam, obliekam aj spim aj ked idem MHD aj ked idem IAD... pricom pri IAD musim platit aj udrzbu a poplatky...
Takže Jaro Matúšek - zrejme si ho zobral do zbierky ako budúci historičák
je správne - videl si vozidlo zájazdov, z ktorého, rovnako ako z niektorých ďalších, diletantsky nezrusili pôvodné
eripmav
ako si dosiel na to, ze len s elektricenkou mozes jazdit? podla mna aby si mohol 3 mesiace jazdit mhd, potrebujes jest, umyvat sa, byt obleceny, niekde spat... - mam to ratat, kolko to bude??? tak ako na jazdenie autom potrebujes benzin, auto, poistku. Tieto naklady, ktore potrebujes na to aby si mohol byt schopny vyuzit danu sluzbu nemozes predsa ratat do poplatku za danu sluzbu. Ja hovorim o sluzbe vyuzitie cesty, a vyuzitie mhd. Nie o ziadnych predpokladoch, ktore podmienuju vobec moznost ist danu sluzbu vyuzivat.