Reply on: Ike #68310:
"vsetkym smerom by skocil signal stop, az na smer, ktoremu jazda nebrani (teda od Racka k Figaru a od Figara k Racku)... na opacnej strane ludia od Tehelnej k Slimaku a od Slimaku k Tehelnej... a nebol by ziadny chaos"Tak sa skús pozrieť niekedy poobede na Pioniersku, aké rady áut sa tam tvoria. Aj bez motorákov.
Miro
http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=18198&idt=u&idg=1865&gi=0&gn=20&gs=c&gsd=