no to je dobrá správa, tak budeme cestovať vlakom po celej BA a možno to bude rýchlejšie ako MHD, hehe ?
Ako teoreticky to vychádza, len potom by sa musela na vybraných staniach obmedziť vlaková doprava ŽSR a to asi nepôjde.
Ale len tak pre srandu si predstavte:
" Rýchlik do podunajských biskupíc odchádza z 1-ej kolaje, ukončite nástup!" ?
Ako teoreticky to vychádza, len potom by sa musela na vybraných staniach obmedziť vlaková doprava ŽSR a to asi nepôjde.
Ale len tak pre srandu si predstavte:
" Rýchlik do podunajských biskupíc odchádza z 1-ej kolaje, ukončite nástup!" ?
Ike
inak s atrakciami... aj na Korfu je take letisko, ktore ide od jedneho brehu k druhemu a este krizuje hlavnu cestu... a klasicke zavory