Reply on: tr3mp #68285:
to asi ťažko ? Východné je najväčšia zriaďovacia stanica na Slovensku, sú tu zaústené všetky trate bratislavského železničného uzla takže sa sem dá dostať zo 110, 111, 120, 130, 131 a 132... a aj od Filiálky... ? ale žsr chce budovať novú železničnú stanicu v priestore Filiálky, ale v podzemí, videl niekto aspoň nejakú štúdiu?

Ike
nasiel som na nete to Korfu (naposledy ked som tam bol, boli tam zavory... ale aj semafor moze byt
http://www.incorfu.gr/04_images/CORFU_AIRPORT.jpg
a gibraltar
http://srahn.typepad.com/weblog/images/gibraltar.jpg
http://www.gibraltarnewsonline.com/images/reports/gibraltar_airport_monarch.jpg
http://picturesofspain.info/ipap-photos/czekanie.jpg
http://www.ursispaltenstein.ch/cgi-bin/EE/images/uploads_1/gibraltar3.jpg