Reply on: mrcheef #68312:
Ale na zastavku Slovany by to bolo omnoho lepsie - prestup na 50, 51, 98 je na par krokov a aj prestup na elektricky je tu blizsie v porovnani s Predmestim. V podstate jedine, co tomu branilo, bolo to, ze by sa rano ten kratkodoby 20 minutovy interval nevybehal s jednym motorom.
KLF
Ale inak Gibraltar je krasny - a je to jedine miesto v Europe, kde ziju volne opice ! Asi ako u nas macky.
No ale nevedel som, ze aj inde maju taketo letecke "priecestia". Teraz uz vdaka Fyodorovi a Tebe viem.