Chcela by som pochvalit vodica linky 6725 (autobus c.61), ze otvara predne dvere oboch stran a to vzdy. Dnes 26.6.2026 o 6:40 (slovinska). Je to smutne, ze za takuto normalnu ludsku vec musime chvalit, ale kolegyni sa uz stalo, ze jej este aj sofer drzo ukazal, ze ma pouzit druhe dvere. Neviem, ale v mhd by mali sluzit vsetky dvere na nastup aj vystup rovnako podla mna. No akosi je trend u soferov MHD v BA otvarat predne dvere len na polovicu. Dalo by sa s tym nieco spravit? Dakujem!