Reply on: 81-71 #64667:
Áno, ďakujem za doplnenie. Samozrejme som rátal s novými vozidlami, tak, aby vyhovovali prevádzke. Viem aj o problémoch, ktoré boli, keď v Košiciach prepravovali električku cez vlečkové koľajisko spoločnosti U.S.Steel - ak sa dobre pamätám, vtedy sa im vykoľajila...
Sommelier
dovoľ mi iný pohľad:
Môj problém je ten, že tu niekto "preinvestuje" 17 miliárd z Našich daní na niečo, čo nám málo pomôže.
Nevidím rozdiel medzi malými peniazmi a veľkými peniazmi.
Rovnako ako nie je rozdiel medzi malou dopravou a veľkou dopravou. Pretože ako vieme, čo teda asi všetci vieme, jedna bez druhej nebude existovať v rovnováhe.