Reply on: fobust #64361:
Neviem ako je to so SME, ale kazdopadne ked sa tu hovori o dvoch najvacsuch dennikoch, tak by som spomenul Pravdu, ktorej som uz davno prestal verit. Je to medium, ktore je uz roky ovplyvnovane istym okruhom ludi a nieje tajomstvom ze pravda patri istemu panovi S. ktory je vysokym funkcionarom v SZLH a jeho majetok sa odhaduje na 30 mld. SKK, co sa legalne za par rokov asi len sotva da zarobit, ale budis...
A na plat nikto nenarieka, ten som uviedol az ako posledny, a teda najmenej podstatny 
Dopravák
Prosím zamestnancov DPB, aby tu furt nenariekali, aký nízky plat a aké podmienky majúúú... My ostatní Vám v tichosti závidíme / a to viem o čom píšem/... ?