Reply on: Mikimaus #64356:
Čo ty vieš čo on tuší... Zjavne tu však niekto niekoho klame a vedome. A obávam sa, že je to vedenie DPB a s tichým súhlasom mesta a zástupcovia meta s tichým súhlasom DPB, pričom sa raz za čas akože "pohádajú", aby to navonok vyzeralo že to "riešia"...
?
fobust
Ja všeobecne nenadávam. Snaž sa vidieť ten rozdiel! Koľkokrát ešte cestujúcim vravím aby po vodičovi nekričali, že on za to nemôže... Ja viem prečo DPB nevypravil vozy, nie som "blbý substrát".
Chcem poukázať na to, že DPB sľubuje to, čo nemôže splniť a vie to. Nech upraví CP tak, že keď prídem na zastávku v čase X:XX, tak viem že ten spoj mi DPB je schopný poskytnúť. Nech ma neklame že mi pôjde spoj v čase Y:YY a v čase Z:ZZ, keď nemá prostriedky na to aby ich zabezpečil! O to mi ide.