Reply on: aquila #62528:
keby bolo po mojom tak by som asi vela ulic zbural a postavil po mojom.. postavil metro, aj elektricku do kazdej casti kam by sa dalo, autobusy vymenil za tie najlepsie, ludom dal ovela lepsie platy aby postavili pekne domceky, kupili pekne auticka a boli stastny a hned by sa nam lepsie zilo.. lenze po mojom nie je a nikdy nebude takze si to tu vychutnajme take ake to tu je ?
Sorry, moje príspevky boli tvrdo odignorované hádajúcimi sa deťmi a do hádky som im napísal čo si o tej ich debate myslím... Žiaľ dopadlo to ako dopadlo... ?
Lebo my sme sa bavili o tom, ze 25Tr bude mat problemy v ZIME na SNEHU a nie cez rok na suchu na DD. ?
fobust
No nechal som sa vytočiť. ? Si myslíš že som si to nevšimol? Ale aj tak už bolo neskoro, tak keď už, tak poriadne. Aspoň som sa pritom pobavil. Niekedy to dosť pomáha.