Reply on: Dopravák #62448:
Uvediem príklad, kedy je vhodné ísť MHD bicyklom. Ideš ráno do práce na bicykli. Počas dňa začne silno pršať. Tak domov chceš ísť MHD a zobrať so sebou aj bicykel. Ale u nás to nemôžeš. Toto je jeden z dôvodov, prečo na bicykli skoro vôbec nechodím do práce ani do školy.Tak isto napríklad na ideš na výlet do Čunova, ale začne tam pršať (predpovede nie vždy vychádzajú). Tak čo také hrozné by sa stalo, keby si použil poloprázdnu víkendovú 91ku, ubudlo by z autobusu alebo z vodiča?
shulin
Nikde na webe(dispecera som nesledoval) som nezachytil info, ze Solaris mal dost vyznamnu nehodu na Holicskej. Pocas zatacania zachytil zadnou castou stlp verejneho osvetlenia.
Nehoda udajne znamenala zastavenie pristavovania dalsich vozov do lakovne v centralnych dielnach, lebo chlapci nevedia co s nimi. Zistili, ze na vacsine BA liniek je nejaky kolizny bod. Na urovni niektorych zamestnancov centralnych dielni sa dokonca hovori o konci ich prevadzky(este ani nezacala) v BA a moznom predaji resp. vymene, ktora samozrejme mozna nie je. Posledny odstavec vsak moze byt iba kachnou. Majte sa pekne.