Reply on: F.M. #61488:
Pocuj, mozem si vyziadat dispecersku Feldu ako ochranu an konkretne miesto, ked mam povedzme s taxikarom problem ?
). Dokonca som raz ked chodila 21 na Jelacicovu videl, ako dvaja dispeceri pomahaju vodicovi zabocit na Zellovu ulicu - jeden kukal zadny naraznik, druhy predny...

Andy