d3k0: no mne nejde o obrazky, mne ide o to, ze elina to musi byt moderna a hlavne s tou sucasnou nesmie mat nic spolocne okrem nazvu (ani ten by nemusel).
Vo vasom projekte nikde nie je spominane (ak si pamatam dobre), ze elina pojde uplne pod zemou v centre, a podobne veci, skor naopak, ze pojde neviem kade - cez safko, mimo a nad urovnove krizovatky a podobne - to fakt ja nechcem aby to tak vyzeralo.
A zacinam mat pocit, ze aj tak sa tu nic nevyriesi - navrh metra v sucasnej podobe az taky genialny nie je, a ten elektrickovy, je na tom zhruba rovnako, akurat za menej penazi.
To s tym zacmaranim surav metra - to je akoze proti argument
, alebo len konstatovanie ubohosti obyvatelov tohto statu?
Preco neurobite (ste neurobili) projekt, ktory by zahrnal vyhody elin a vyhody metra dokopy? To znamena rychlodrazna elina uplne na samostatnom telese, v celom centre, pripadne este inych castiach, kde by to bolo ziaduce by bola pod zemou a pod.? Preco ten vas projekt je iba o peniazoch?
to klf: no ked ta nebavi byt vodicom metra, tak to nerob. Mna nebavi byt poziarnikom a este asi dalsich 1000+1 profesii a tak ich nerobim.
jo pozri stranku www.prazsketramvaje.cz - tam mas info o radiovych vyhybkach pre eliny v prahe
Vo vasom projekte nikde nie je spominane (ak si pamatam dobre), ze elina pojde uplne pod zemou v centre, a podobne veci, skor naopak, ze pojde neviem kade - cez safko, mimo a nad urovnove krizovatky a podobne - to fakt ja nechcem aby to tak vyzeralo.
A zacinam mat pocit, ze aj tak sa tu nic nevyriesi - navrh metra v sucasnej podobe az taky genialny nie je, a ten elektrickovy, je na tom zhruba rovnako, akurat za menej penazi.
To s tym zacmaranim surav metra - to je akoze proti argument
, alebo len konstatovanie ubohosti obyvatelov tohto statu?Preco neurobite (ste neurobili) projekt, ktory by zahrnal vyhody elin a vyhody metra dokopy? To znamena rychlodrazna elina uplne na samostatnom telese, v celom centre, pripadne este inych castiach, kde by to bolo ziaduce by bola pod zemou a pod.? Preco ten vas projekt je iba o peniazoch?
to klf: no ked ta nebavi byt vodicom metra, tak to nerob. Mna nebavi byt poziarnikom a este asi dalsich 1000+1 profesii a tak ich nerobim.
jo pozri stranku www.prazsketramvaje.cz - tam mas info o radiovych vyhybkach pre eliny v prahe
:>
'-)
votrelec
tie Vase argumenty mi pripadaju ako tie co pouzivaju Karlovcania proti vystavbe PET centra!
furt nechapem ako chcete zabezpecit nekoliznost elektriciek, ved ked pojde elina raz dole raz hore, ved to bude hrozne pomale
klf: o co tak spravit autopmaticke metro a nebude potrba ziadnych vodicov
si: aha tak predsa je podla teba metro lepsie ako elina, tak mam pre Vas navrh, ked uz robite projekt na eliny, spravte projekt na ziskanie penazi, ci uz z deblokacii, z EU...
inak dufam, ze to metro v Petrzke pojde po stlllpoch a nie v niakom vale!!