Klidek Andy008...
Este som len v zacviku.
A ja mozem tak akurat predostret moj vodicak dispecerom... hehe. Ale bolo by to dobre mat tu tie vyhybky radiove...
Este som len v zacviku.
A ja mozem tak akurat predostret moj vodicak dispecerom... hehe. Ale bolo by to dobre mat tu tie vyhybky radiove...

- mozno by sa vam to podarilo pretlacit. Ked uz take nieco funguje aj pre tbusy.
Zrebec
ak je vam pisanie emailu prilis od ruky. Len vas prosim, aby sme nestiepili svoje sily, pretoze inak si na kolose akym je Metro a. s. vylameme zuby.