Reply on: drink #60792:
iste že môžu a bolo by to vhodné, keby existovalo veľké množstvo spojov, ktoré by sa z nív ťahali takmer od zastávky k zastávke a končili ďaleko za BA. A ono to v podstate existuje aj dnes, len bez existencie spoločnej tarify. Takúto linku by ale kvoli lepšej koordinácii mala prevádzkovať MHD, dočasne do existencie BID centra.
)
Sommelier
Topic: Preč z prímestskou dopravou z ASMN
O vojne nemôže byť reč. Že sa modré autobusy ukončia ne periférii - to je len zosúlaďovací krok.
Koordinácia týchto subjektov je daná aj teritoriálnosťou MHD na území Bratislavy.
A máš úplnú pravdu, takto to funguje v iných mestách a nikto sa nediví, že sa z okolia dostaneš len do prestupného bodu na periférii. A pochybujem, že by si niekto na to nevedel v BA zvyknúť.