V TVN na Markize prave vraveli, ze prva suprava (7829+7830) mala poruchu s dverami, za nu prisla T3SU 7722+7721 aby jej "pomohla". V tom dostal SANDOZkar smyk... mohlo sa tomu zabranit, keby 7829+7830 nahodila poruchu a odisla, alebo prehodila vyhybku a isla k tunelu. Celu situaciu vidim v tom, ze SANDOZkar si myslel, ze uz odchadzaju, nepieskoval (ked bolo vlhko) a neodhadol brzdnu vzdialenost. Ale RAFAJ povedal, ze teraz ma dovolenku (SANDOZkar) a ze jak sa to vysetri rozhodne sa, co s nim bude. ?
(602-10) 
S499.1023
Za vyslovene zverský pokladám píkaz na uzavretie kabíny vodiča, šecificky u vodičov električiek, ako aj konštrukcia dverí kabíny vodiča na rekonštruovaných vozidlách v podobe otočných a nie posuvných dverí. V prípade hroziaceho nebezpečenstva je vodič prakticky odsúdený vopred. Neviem ak ty, ale ja som sa dolu Karlovou Vsou s prasknutou "stovkou" už rútil (súprava 7603/04 alebo 7611/12, presnejšie si už napamätám).