Reply on: Beus #60083:
Dik za odpoved
Tak ak som spravne pochopil tak hlavne islo o to ze je treba nove skrine a to ze mozu mat vlecniaky je len + navyse.. ? Ale inak ich asi na pohlad nejako nerozoznam vsak?
Tak ak som spravne pochopil tak hlavne islo o to ze je treba nove skrine a to ze mozu mat vlecniaky je len + navyse.. ? Ale inak ich asi na pohlad nejako nerozoznam vsak?
Eury
A tie T3S to je jediny dovod? to nemoze byt na kanaly po castiach? ? Alebo je s nimi aj nejaky iny problem (napr vyhybky obluky)? a preco niektori ludi hovoria ze dobre ze ich mat nebudeme? co je na nich zle?