Reply on: AAA #60072:
teraz ma napodlo... neviem, pokial to bolo uz v casoch, ked existovala spickova 122, tak potom ju na Patronke nahradzala 122ka...k tym vlecniakom... fakt sa v tom vazne nevyznam, ale nemohli by sme, ked teda nemoze byt suprava T3/T6 + vlecniak, dat dokopy supravu T3/T6 - vlecniak - T3/T6?
viem ze sa tu kdesi spominalo ze kedysi jazdili T6ky skusobne v suprave po troch...
ved vlecniaky su lacnejsie jak samotna hybna jednotka? ci nie?

Pochopit to musia inde.
E499.3056
Re #60071 Majo: heh... kolko loze... clovek by neveril. Hej a kde si mi bral pravo na zivot? Jak som siel s PB... si do mna zaparal ze nemam pravo a je chyba ze tu som. Pocuvaj ma ty zatuchnuty teenager, laskavo sa niekam strc a nevyvysuj sa nad tym, ze mas 15 rokov... to je fakt vela. Fakt tato diskusia nema zmysel, za to ze mas 15 rokov, rad kazdemu lames kosti v prstoch, mas aspon 80kg a vies "fest ehm" fotit sa FAKT, ale FAKT vyvysovat nemusis. Bye ?
PPVT