Reply on: Mike #59965:
a nejazdi napr. linka 9 na dojazde do krasnan s cislom X9 (transparentovy voz)? bo jednu taku fotku mam...
)
inak to by bola parada, jak by ho chytil pri cine...
Ak áno, tak celú tú ulicu by mali uzatvoriť a vydezinfikovať nejakým jedom
E499.3056
Inak plan na teraz (do maja) bude urobit Hurbanovo namestie, teda uz sa robia kolajnice, smerom od hodzoveho (no vlastne od tam kde sa odrezalo z cesty) po krizovatku Hurbanovo su na ceste kocky