Veru, konska doprava je mozno pekna, ale len ak sa na nu divas zo vzdialenosti 100 metrov
Ten smrad sa niekedy neda vydrzat
Pamatas si na to, ako predvlani nejaky opilec narazil s autom na Novom moste do koca aj s konom?
To by sa asi stavalo castejsie
Ten smrad sa niekedy neda vydrzat
Pamatas si na to, ako predvlani nejaky opilec narazil s autom na Novom moste do koca aj s konom?
To by sa asi stavalo castejsie
Carlton je na okraji centra
- aspon v centre, lebo tam je vzdy zapcha.
Andrej
heeno jo este otazka to all: ako odhadujete vase sance na uspech s elinou?