Bon-Cu: To by bolo krasne - ides si po Spitalskej a nic, len cinkot elektriciek
Lenze ja mam skor dojem, ze my si do centra auta tahame - vid nove podzemne garaze Alexia a Carlton, nehovoriac este o buducej garazi pod Nam. SNP
Lenze ja mam skor dojem, ze my si do centra auta tahame - vid nove podzemne garaze Alexia a Carlton, nehovoriac este o buducej garazi pod Nam. SNP
- aspon v centre, lebo tam je vzdy zapcha.
- budes mat prilezitost ho spravit ty (ak sa ti nahodou bude chciet)
Andrej
ale ved eliny tiez nie? - lebo v tomto stave akom su sa da z toho hotoveho systemu pouzit tak akurat jedna kolajnica - nic viac - aspon tak so to pochopil - kazdemu hovorite, ze eliny ano ale nie v sucasnej podobe, takze neviem...