Vo vestníku 37 bol zverejnený vítaz na modernizaciu Karos B 741 v sume 75,225 mil. Sk. Samozrejme je to Zliner.
Takze reko K B 741 na pohon CNG bude pokracovat aj v tomto roku.
Takze reko K B 741 na pohon CNG bude pokracovat aj v tomto roku.
SZKV
Příkladem budiž třeba Teplice, kde v letech 1995-97 zdvojnásobili délku trolejové sítě, ovšem od roku 1996 se nekoupil jediný nový trolejbus, intervaly na linkách se prodlužují a na trolejbusových linkách jezdí stále častěji autobusy- prostě se systém nechává vyhnít... A tak mě napadá, že ještě před rokem by tady nikoho nenapadlo, že by mohly být trolejbusy v BB ohrožené a ejhle ?