Reply on: Emo #57340:
Re #57326 Sommelier: To čo píšeš za blbosti. Akože vôbec nie som zástancom rušenia trolejbusov, ale fakt, že mali doteraz menej vážnych nehôd ako autobusy, je predsa čisto náhodný.
-tak to teda nahodne nie je. Ak pouzivas MHD, mal by si vediet, ze trolejbusy brzdia tak trochu inak ako busy. Silne pochybujem, ze ide o nahodu. Su bezpecnejsie.
SZKV
Abych řekl pravdu, nedovedu si představit takovou transformaci dálkové dopravy v bratislavském uzlu, aby se povedlo zajistit přímé přestupy mezi vlaky (R, IC, EC) mezi tratěmi 110,120 i 130 navzájem!