Reply on: mrcheef #58388:
No zacat by sa malo na jar 2007 a vystavba by mala trvat do konca roku 2009. Priprava trva uz od konca roku 2004, ide o dost komplikovanu zalezitost vzhladom na obrovsky objem investicii (celkove investicie by mali presiahnut 10 mld SK) a zaroven ide o velmi narocne technické zalezitosti, je potreba spravit prelozky pre MHD, udajne sa bude musiet spravit aj dake obmedzenie na nastupistiach a prilahlom kolajisku (pravdepodobne koli terennym pracam najma v oblasti obratiska elektriciek koli statike aby nedoslo k zosuvu svahu). Tod co mam ja info. ?
ale samozrejme, bude to oproti sucasnemu stavu pre cestujucich nenormalny posun dopredu, ale nebude to na styl ze bude nova hala
ty sa fakt radsej nevyjadruj, lebo si uz fest mimo ..
aquila
aj ked vsetko je lepsie ako terajsi prilepok
Re #58354 Emo: dalsie take provizorium sa ide robit na elektricke
mas fakt pravdy, typicka bratislava
Re #58349 Martin Fundárek: mrkni to video co som sem hodil, je tam aj zaber na situacny plan a ako to bude vyzerat s napojenim na vsetky smery
Re #58371 Papyr: aj kvoli mostu, zopar statikov nadhodilo, ze jeden z dovodov preco sa strepal v TN mur bol aj most, resp nejake mikrovibracie (samozrejme hned po tom ze cely VUC aj mesto na mur kaslali ). co je fakt, ze v TN je pocut vsade ked ide nieco po moste ...
inak stanica samotna sa bude len rekonstruovat a par zmien bude. ide skor o novy most a o tu jednu prudku zatacku.
Re #58377 S499.1023: igorko, a co zavidis, ze som studoval vo viedni ?