Reply on: AAA #56084:
Ze som si to ja nevsimol?No ais som malo pozorny a nezachadzam az do ruzinova.
... myslím že toto ohrozuje bezpečnosť minimálne, voz tam prinajhoršom, keď sa to vyjazdí, prejde okolkom v žliabku, ako na srdcovke. V Bratislave som už videl aj lepšie
]
Spectre
Pokiaľ sa bavíme napríklad o vybrusovaní koľajnice v oblúku, tak to sme úplne inde, pretože sily ktoré tam pôsobia idú trochu iným smerom.
Povedz mi konkrétne čo sa na tej trati opotrebúva a vyrátaj mi, či je toto opotrebovanie natoľko závažné a aká je ekonomická návratnosť rozchodu 1435 mm, odhliadnuc od jeho ostatných výhod a nevýhod.