Elektricka do Petrzalky je magakseft, najvacsi za poslednych 10 rokov od skoncenia zlatokopeckych primatorskych casov pociatku rokov 90-tych.#
Lukrativne pozemky vzniknute v bezprostrednom okoli novej trate su dostatocnym dovodom, aby sa na tu salinu nasli peniazky. To ze niekto chce to sidlisko nenormalne debilnym neurbanistickym sposobom roztat okrem dialnice este aj priecne polozapustenou, zapustenou alebo nadurovnovou tratou je druha vec vhodna vysetreni na ambulancii doktora Slavika.
Ta radiala sa projektovala pre METRO METRO a METRO. Pod zemou ! Takze pokial to niekto neda pod zem, nech z toho urobi urovnove riesenie tak ako v celej BA.
Ked sa o elektricke bavime. J & T glabal assesment ide stavat v okoli mohutneho presscentra dalsie 20 poschodove kvadre, okrem afficov aj mrte bytovych jednotiek.
Pripocitame Irskeho developera v zone Pribinova. Preco ?
Preco a preco tam niekto nenavrhol prepojenie elektrickovej trate do roku 2030 zo Safarikovho namestia a Petrzalky ?
Ktora by nasledne pokracovala do megazony Plynarenska ?
Lukrativne pozemky vzniknute v bezprostrednom okoli novej trate su dostatocnym dovodom, aby sa na tu salinu nasli peniazky. To ze niekto chce to sidlisko nenormalne debilnym neurbanistickym sposobom roztat okrem dialnice este aj priecne polozapustenou, zapustenou alebo nadurovnovou tratou je druha vec vhodna vysetreni na ambulancii doktora Slavika.
Ta radiala sa projektovala pre METRO METRO a METRO. Pod zemou ! Takze pokial to niekto neda pod zem, nech z toho urobi urovnove riesenie tak ako v celej BA.
Ked sa o elektricke bavime. J & T glabal assesment ide stavat v okoli mohutneho presscentra dalsie 20 poschodove kvadre, okrem afficov aj mrte bytovych jednotiek.
Pripocitame Irskeho developera v zone Pribinova. Preco ?
Preco a preco tam niekto nenavrhol prepojenie elektrickovej trate do roku 2030 zo Safarikovho namestia a Petrzalky ?
Ktora by nasledne pokracovala do megazony Plynarenska ?
jazdis v BA vobec autom ? zrejme nie, lebo tvoje napady su scestne.
staci si zistit info
Presbourg
aj tak by ma zaujimalo naco chce mesto znovu vyhodit 120 milionov korun na posudzovanie elektricky do petrzalky ? co tam chcu analyzovat ? v bronxe je toho co analizovat to si uz davno mal vediet.Napriklad ci to je efektivne stavat elektricku do bronxu a hlavne ekologicke.Teraz sa im nastolila otazka ze ci radcsej nebude lepsie nechat IAD dalej v takom percente ako bola lebo take elektricka je asi menej elologicka ako IAD.Su uz tym smiesny neviem co sa da take posudzovat?Po architektonickej stanke tam uz nemaju co pokazit a po tej elologickej taktiez.Lenze je to ich zamer a tymto eleman-om to este nedoslo oni teraz posudzuju lebo vidia ze to nema zmysel stavat nic sa tym nevyriesi a oni budu dalej posudzovat a posudzovat a potom pridu volby a my nic my dokonali takze zasa sa nepostavi ani meter kolajiska a pridu ini po nich a ti navrhnu zasa ine riesenie nap.nakup vyradenych konkortov od francie a budu navrhovat spojenie konkortom no a takto to pojde 100rokov a my budeme na hambu celej europy