Sorry to all, but I don't really know, that i am in Slovak or English page?
)
aj ked to s nou az take dobre nie je...
si pozri (C) pod tymi CP


Tao je ta budova na rohu Vazky a Blumnetalskej...
CeCo
280 by chcelo nahradit I435 - su dobre, celkom rychle, pekne vyzeraju a celkovo sa mi pacia. Tie nove karosy uz nie su to, co to bolo /mimo. ten predaj - co si kupi Francuz skor - znamy Renault alebo nejaky YKASUR?/