deko - tak tak...ono, rychlost je vzdy na ukor kvality
Kto je nedockavy, nech sa ide pozriet na Pristavnu, cez plot to uvidi urcite lepsie ako cez nejaky web

Akurat, ked sa stretol s "dlhym F" nemal sa s nim rozpravat ale ho na*****...
d3k0
Bon-Cu: Ktory novy projekt mas na mysli? V tom momentalne najnovsom na iMHD trasa do Lamaca nie je