deko - no jo, ked som pisal prisp. som ten najnovsi nemal precitany...teda myslel som ten predosli

Akurat, ked sa stretol s "dlhym F" nemal sa s nim rozpravat ale ho na*****...
)
KLF
A neryp uz do zahranicnych !