Ja ti spomeniem len Philadelphiu, kde som v reale videl ako elektricka funguje pod zemou - v centre je pod zemou, mimo centra je vonku. A funguje - videl som to na vlastne oci...
Tam vsade to beha aj na povrchu (dokonca nie POD riekou, ale NA MOSTE) a aj pod zemou a je to RIADNE metro.
Ak si stavbar, tak vies o com vravim.
)
Kto je nedockavy, nech sa ide pozriet na Pristavnu, cez plot to uvidi urcite lepsie ako cez nejaky web

Majkl
Ikarusy 435: Ja som pocul, ze Ikarus ako vyrobca autobusov uz definitvne skoncil a nevyrobi uz ani jeden autobus. Jedine, co zatial udajne bezi, je dajaka docasna vyroba IKARUSOV 280 v Szekesfehervari. Tiez by som tu najradsej videl nove Ikarusy, ale asi nam ich uz nikdo nevyrobi...
Kazdopadne, nejako sa ta situacia bude musiet vyriesit, lebo v Madarsku beha pok*k*t Ikarusov a nejako ten vozovy park musia obnovovat (pochybujem, ze zacnu kupovat Karosy).