Reply on: galiyosha #53154:
Do rozsirovania nabrezia by som sa nenavazal, lebo pokial si ja dobre pamatam, tak v zapchach stali aj L29, 30, 31, 37 a 39. A pokial poznam dobre retoriku autickarov, tak ta spravna veta znie: "Ked trcat v zapche tak aspon poholne vo svojom aute."A most Kosicka zatial tiez viac pomohol MHD ako IAD. ?
S ostatnym suhlasim.
Esteze som bol dnes len v skole a doma, a cestoval som uz od PKO elektrickou trakciou
V Bratislave by som sa snehu nejak extra nebál, však minulý rok bol tuším sneh dva krát za celú zimu a raz ľad...
Ámos Keynes
Pristresky JCDecaux na zastávke na ZNAMENIE = Pálenisko a to v obcoch smeroch!!!
Ktory inteligent o tomto rozhodol. Ktori z velavazenych magistatnych uradnikov, ci "dolezitych" pracovnikov DPB tam byva, ze zastavka Palenisko dostala pristresk JCDecaux a prestupny bod ZST Petrzalka pre nahradu byvalej L90 v dnesnej kombinacii 99+80 je bez tychto pristreskov. A to by som mohol najst mnozstvo dalsich prikladov, kde pristresky chybaju. Oni ich radsej davaju na zastavky na znamenie, ktorych nazov uz predpoveda, ze sa jedna o zastavku s nizkym dopytom cestujucich. (Keby v jednom smere z dovodu, ze to tam nejazdi priliz casto, ale v oboch?!. To je chrapunstvo) ?