Heh, dnes rano nesla CSS na krizovatke Bosakova/Sustekova. Mensi chaos, ale slo to. Poobede uz sla a zapcha sa tiahla az po Pristavny most.
Potom sa mozno niekto na magorstrate aj spamata, ze treba zacat riesit a najma robit SKUTOCNE riesenia, a nie stale len tliachat do vzduchu, robit nicneriesiace pseudoriesenia, a popri tom neustale vsemozne podporovat IAD... ? Dufam ze ten kolaps nastane cim skor. ?
V Bratislave by som sa snehu nejak extra nebál, však minulý rok bol tuším sneh dva krát za celú zimu a raz ľad...
Beus
Re #53147 Galiyosha: Hehehehe, pekneeee