Reply on: matej #52949:
NO maju premávať aj nové ale aj stare eliny do Petržalky a vidíš že predsa len jednu novu konečnu treba Re: inTony a AAA a nebol by najlepší ten variant čo tu už predtým niekto spomínal iba s jednou linkou na radiale ?

Ako doteraz.
ktorý bol zverejnený na začiatku leta čo predpokladá zvýšenie hodinovej prepravnej kapacity."
inTony
Pri variante s 2-ma linkami by každá mala 7,5min. interval, celkový interval by bol 3,75min., 16 vlakov/hod.